XVII Niedziela Zwykła 29.07.2018

• poniedziałek – wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
  • środa – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła
  • czwartek – Matki Bożej Królowej Anielskiej. W kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”
  • sobota – wspomnienie Jana Marii Vianneya, kapłana
  1. Pierwszy piątek miesiąca – Spowiedź i Msza święta:
  • w Czułówku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00

Msza Święta w piątek o godz. 19.00.

• w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30.

Msza Święta w piątek o godz. 19.00.

• W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00.

– W lipcu i sierpniu nie będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.

– Kancelaria nieczynna w pierwszy piątek po wieczornej Mszy św.

1. Pierwsza Sobota Miesiąca – o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo.

1. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – w czwartek o godz. 19.00

1. Podziękowania: serdecznie dziękujemy

• za odprawienie sumy odpustowej i wygłoszone kazanie ks. Misjonarzowi Kazimierzowi Stelmachowi i Ks. Kazimierzowi Porębie – rodakowi.

• za przybycie, obecność i wspólną modlitwę kapłanom: ks. proboszczom, ks. wikariuszom, klerykom Dekanatu Czernichowskiego na czele z ks. Dziekanem

• za piękną oprawę uroczystości odpustowej: członkom Żywego Różańca, Bielankom, strażaków, orkiestrze, chórowi, górnikom, Kołu Gospodyń Wiejskich, osobom niosącym baldachim, sztandary, feretrony, figury, obrazy, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwoneczkami, dzieciom komunijnym w strojach, zuchom i harcerzom. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom.

• za ofiary złożone podczas błogosławienia kierowców i ich pojazdów. Zebrano 1149 złotych. Pieniądze zostały wpłacone na konto Miva Polska, na pojazdy dla misjonarzy. Bóg zapłać.

• za życzliwe przyjęcie i wystawne ugoszczenie pielgrzymów. Serdeczne Bóg zapłać!

• dziękujemy Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej za wyczyszczenie rynien na kościele

Niech wszystkim Pan Bóg błogosławi a św. Anna wyprasza potrzebne łaski!

Parafia rzymskokatolicka

Św. Kazimierza w Rybnej

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 VII 2018

• poniedziałek – wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
  • środa – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła
  • sobota – wspomnienie Jana Marii Vianneya, kapłana
  1. Pierwszy piątek miesiąca – Spowiedź i Msza święta:
  • w Czułówku w czwartek od godz. 16.00 do 17.00

Msza Święta w piątek o godz. 19.00.

• w Przegini w czwartek od godz. 17.00 do 17.30.

Msza Święta w piątek o godz. 19.00.

• W Rybnej spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00.

– W lipcu i sierpniu nie będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną.

– Kancelaria nieczynna w pierwszy piątek po wieczornej Mszy św.

1. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – w czwartek o godz. 19.00

• Dziękujemy za ofiary złożone podczas błogosławienia kierowców i ich pojazdów. Zebrano 1149 złotych. Pieniądze zostały wpłacone na konto Miva Polska, na pojazdy dla misjonarzy. Bóg zapłać.

• Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i wystawne ugoszczenie pielgrzymów. Serdeczne Bóg zapłać!

• Dziękujemy Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej za wyczyszczenie rynien na kościele.

Niech wszystkim Pan Bóg błogosławi a św. Anna wyprasza potrzebne łask

Podziękowania na sumie odpustowej: serdecznie dziękujemy

• za piękną oprawę uroczystości odpustowej: członkom Żywego Różańca, Bielankom, strażakom, orkiestrze, chórowi, górnikom, Kołu Gospodyń Wiejskich, osobom niosącym baldachim, sztandary, feretrony, figury, obrazy, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwoneczkami, dzieciom komunijnym w strojach, zuchom i harcerzom. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom.