XXIX Niedziela Zwykła 21.10.2018

Parafia rzymskokatolicka

Św. Kazimierza w Rybnej

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10.2018

 

 1. Kalendarz liturgiczny:
 • dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny
 • poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie uroczystość patronalna. Msza Św. z procesją światła o godz. 17.00
 1. Msza Święta w dni powszednie – bez zmian, o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i w kościele.
 3. Msza Święta w Przegini Duchownej – od następnej niedzieli o godz. 15.00 /uwaga! zmiana/
 4. Przygotowanie do bierzmowania:
 • Spotkanie dla klasy 7 Przeginia Duchowna w poniedziałek o 14.30
 • Spotkanie dla klasy 8 Przeginia Duchowna w czwartek o 14.30
 • Uczniowie wszystkich klas 8 oraz klas 3 gim. w piątek o godz. 17.30
 1. Kwesta z Dnia Papieskiego wyniosła: 2134,50 i została wpłacona na konto fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
 2. Przyjmujemy na wypominki – zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych /wypominki oktawalne/. Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach.
 3. Integracyjny piknik rodzinny – podsumowujący projekt „Śmieci mniej ziemi lżej” – w najbliższy piątek 10.2018 o godz. 17.00 w SP w Rybnej na Sali gimnastycznej. W programie wręczenie nagród laureatom konkursów, integracyjne zabawy, wystawy prac i zdjęć, rodzinny targ rzeczy do wymiany, poczęstunek. Serdecznie zapraszają: Dyrekcja SP w Rybnej, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

.