XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08.2019

• środa – wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • czwartek – wspomnienie NMP, Królowej
  • sobota– święto św. Bartłomieja , Apostoła
  1. Dożynki Gminne w Rybnej – w najbliższą niedzielę 25.08.2019.
  • Msza Św. dziękczynna za zebrane zbiory o godz. 14.00. Po Mszy przemarsz orszaku dożynkowego na boisko sportowe. Dla osób z trudnością poruszania się do dyspozycji autobus. Zapraszamy!
  • Serdeczna prośba o udekorowanie naszej wsi w dożynkowym klimacie, aby radosny nastrój tego święta udzielił się Nam wszystkim.
  • Arturowi i Kołu Gospodyń Wiejskich dziękuję za udział w Procesji Zaśnięcia NMP w Kalwarii.
  1. Zmiana godzin Mszy św. – Po przeprowadzeniu konsultacji z parafianami podczas kolędy, po zasięgnięciu opinii Rady Parafialnej i za sugestią Ks. Kanclerza dokonujemy korekty godzin odprawiania Mszy Św..Od pierwszej niedzieli września porządek Mszy Św. przedstawiał się będzie następująco:
  • Rybna – 7.00, 9.00, 11.00, 16.00
  • Przeginia Duchowna – 8.00, 15.00
  • Czułówek – 10.00
  1. Składka inwestycyjna w kopertach Bóg zapłać!
  1. Wycieczka do Wrocławia – organizuje szkoła. Termin 19.08.-21.08.2019Wyjazd w poniedziałek o godz. 7.00. Koszt osoba dorosła 420 zl., dziecko 330 zł.. W cenie transport, posiłki, nocleg, zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem. W zakrystii nr kontaktowy.
  1. Przedostatni tydzień wakacji – życzymy pogody, nade wszystko pogody ducha.