XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08.2019

• wtorek– wspomnienie św. Moniki
  • środa– wspomnienie św. Augustyna, biskupa o doktora Kościoła
  • czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  1. Dzisiaj Gminne Dożynki w Rybnej – Msza Św. dziękczynna za zebrane zbiory o godz. 14.00. Po Mszy przemarsz orszaku dożynkowego na boisko sportowe. Dla osób z trudnością poruszania się do dyspozycji autobus. Zapraszamy!
  1. Zmiana godzin Mszy św. – Po przeprowadzeniu konsultacji z parafianami podczas kolędy, po zasięgnięciu opinii Rady Parafialnej i za sugestią Ks. Kanclerza dokonujemy korekty godzin odprawiania Mszy Św..Od pierwszej niedzieli września porządek Mszy Św. przedstawiał się będzie następująco:
  • Rybna – 7.00, 9.00, 11.00, 16.00
  • Przeginia Duchowna – 8.00, 15.00
  • Czułówek – 10.00
  1. Intencje Mszy Św. w kaplicach na przyszły rok przyjmować będziemy od przyszłej niedzieli.
  1. Składka inwestycyjna w kopertach, na poszerzenie cmentarza, z ubiegłej niedzieli

wyniosła 17.110 zł., w 227 kopertach. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

• OSP w Rybnej za skoszenie trawy wokół kościoła
  • KGW za dożynkowe udekorowanie kościoła
  • Mieszkańcom i gościom za obecność na Mszy dożynkowej
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w przyszłą niedzielę, po sumie do wieczornej mszy. Szczególnie zapraszamy członków Róż Różańcowych, którzy rozważają tajemnicę Zwiastowania Pańskiego. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Ostatni tydzień wakacji – niech Bóg Was ochrania a Matka Boża opiekuje się Wami. Szczęść Boże!