XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2019

• dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny
  • wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie uroczystość patronalna. Msza Św. z procesją światła o godz. 17.00
  1. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i w kościele.
  2. Przygotowanie do bierzmowania:
  • Spotkanie dla klasy 7 w Przegini Duchownej w środę o 14.30
  • Spotkanie dla klasy 8 w Przegini Duchownej w piątek o 14.30
  • Uczniów wszystkich klas 7 i 8 przygotowujących się do bierzmowania oraz uczniów uczących się poza Rybną, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. w sobotę.
  1. Kwesta z Dnia Papieskiego wyniosła: 2686,20 i została wpłacona na konto fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
  2. Składka inwestycyjna w kopertach Bóg zapłać!
  3. Przyjmujemy na wypominki – zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych /wypominki oktawowe/. Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach.
  4. Poświęcenie nowej części cmentarza – w czwartek 24.10.2019 o godz. 18.45. Poświęcenia dokona Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski. Na cmentarzu gromadzimy się o 18.30 i odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych. Prosimy o wcześniejsze posprzątanie grobów swoich bliskich i zapalenie zniczy. Gromadzimy się przy krzyżu lub przy grobach swoich bliskich.
  • Za posadzenie 28 klonów na cmentarzu OSP z Rybnej i rodzinie Pawlak z Rybnej,
  • Panu Mieczysławowi Skalnemu za wywiercenie dziur pod drzewka.
  1. Spotkanie scholi „Bielanki” – w najbliższą sobotę o godz. 10.00. Dzieci, które chciałyby należeć bardzo serdecznie zapraszamy.
  2. Spotkanie Kandydatów na ministrantów – chłopców od I-szej klasy SP w górę, w kościele w sobotę 9.00. Serdecznie zapraszamy!
  3. Zapisy do LKS Sokół Rybna do gry w młodzieżowych grupach – w sobotę 26.10.2019 o godz. 17.00 w budynku klubu, na boisku ul. Sportowa 1, w Rybnej.