XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020

• dzisiaj – Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego. Po sumie  wystawienie  Najświętszego Sakramentu i hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. Dziękujmy za świątynie!
  • środa – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych
  1. Stan zagrożenia epidemicznego
  • Obowiązuje limit osób, które mogą uczestniczyć w uroczystościach religijnych. Obowiązkowe jest również zakrywanie nosa i ust.
  • W kościołach obowiązuje limit osób – max. 1 osoba na 7m2, przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.

Rybna – maksymalnie 45 osób, nie licząc osób sprawujących posługę

Przeginia Duchowna – maksymalnie 45 osób, nie licząc osób sprawujących posługę

Czułówek – maksymalnie 15 osób, nie licząc osób sprawujących posługę

• do Komunii przystępują najpierw osoby przyjmujące na rękę a później do ust.
  • jeżeli wydarzenie odbywa się na zewnątrz należy zachować dystans 1,5 m i zakryć usta i nos
  1. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., dzisiaj o 15.30, w dni powszednie o godz. 17.30.
  2. Uroczystość Wszystkich Świętych – niedziela 01.11.2020
  • Porządek Mszy – Rybna: 7.00, 9.00, 11.00 Przeginia: 8.00 Czułówek: 10.00

na cmentarzu o godz. 14.00.

• Nie ma Mszy w Przegini Duchownej o 15.00 i w Rybnej o 16.00
  • Różaniec za zmarłych – na cmentarzu o godz.18. Stoimy przy swoich grobach.
  1. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych /Dzień Zaduszny/- poniedziałek 2.11.2020
  • Porządek Mszy św.: 6.30, 9.00, 18.00.
  1. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych:
  • pół godziny przed poranną i wieczorna Msza św.
  1. Różaniec w intencji kapłanów w czwartek o godz.17.30 , a o godz.18.00 msza św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  2. Przyjmujemy na wypominki – zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych /wypominki oktawowe/. Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach.
  3. Składkę inwestycyjną – w kopertach i na konto złożyły 133 osoby i wyniosła 12.850 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać !!!
  4. Dziękujemy osobom, które składają ofiarę /składkę niedzielną/ drogą elektroniczną na konto parafialne lub inną drogą, w sposób bezpieczny, na utrzymanie parafii. Dziękujemy bardzo za zrozumienie.