II NIEDZIELA ADWENTU 06.12.2020

• dzisiaj – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa,
  • poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP /Mszę św. Rybna 6.30, 9.00, 18.00 kaplice 19.00
  1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie adoracja do wieczornej mszy. Na adorację zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie członków Róż Różańcowych. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie – ofiarę na ten cel można złożyć do puszek przed kościołem.
  3. Roraty – we wszystkie dni powszednie rano o godz. 6.30. Zachęcamy do udziału dorosłych i dzieci. .
  4. Świece Caritas – do nabycia przed kościołem. Ofiary przeznaczone na pomoc dzieciom. Cena 6 zł
  5. Serdecznie dziękujemy! za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne.
  6. Trwa stan zagrożenia epidemicznego
  • Obowiązkowe  zakrywanie nosa i ust oraz zachowanie odpowiedniej odległości.
  • W kościołach obowiązuje limit osób przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.
  • 1 osoba na 15 m2 powierzchni                                                                     Rybna 20 osób, Przeginia Duchowna 20 osób Czułówek 8 osób