Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2020

1. W Uroczystość Bożego Narodzenia i Święto Świętego Szczepana porządek Mszy Św. niedzielny
  • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kościoła na święta Ks. Mariuszowi, Panu Kościelnemu, Państwu Litwickim, Panom Łukaszowi Żmudzie i Jackowi Porębie.
  • za ofiarowanie choinek do kościoła Państwu Pawlak. Bóg Zapłać!
  • za ufundowanie kwiatów „Gwiazd Betlejemskich” do kościoła Państwu Marasik. Bóg Zapłać!
  • za wyczyszczenie rynien kościelnych Panom Łukaszowi Żmudzie, Jackowi Porębie i Janowi Płanecie.
  • za dezynfekcję kościoła OSP z Rybnej
  • Osobom, rodzinom i instytucjom za przekazane życzenia drogą listowną, smsową i mailową.
  1. Przypominamy o przestrzeganiu przepisów epidemiologicznych:
  • zasłanianie ust i nosa
  • zachowywanie bezpiecznej odległości /1,5 m/
  • respektowanie odpowiedniej ilości osób w kościele
  • dezynfekowanie rąk

1. Życzenia:     Św. Jan Ewangelista w prologu, w sposób teologiczny, ujmuje przyjście Pana Jezusa na ziemię. Pisze: „Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce.” A nieco dalej: „Łaska i Prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa” Życzymy wszelkiej potrzebnej łaski Bożej. Szczęść Boże!