II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021

• czwartek – święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowksiej
  1. Droga Krzyżowa:
  • Piątek godz. 17.00 dla dzieci z rodzicami, babciami i dziadkami. Dzieci otrzymują obrazki.
  • Piątek godz. 18.30 / po Mszy/ – dla dorosłych i młodzieży
  1. Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 15.00. Skladka podczas nabożeństwa na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • różaniec – o godz.17.30
  • nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – po Mszy św.
  • składka na misje – w czasie Mszy
  • wymiana tajemnic – po Mszy i nowennie
  • Intencje na marzec dla członków Róż Różańcowych:

– abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

– za tych, którzy przeżywają jakiekolwiek problemy i kryzysy – o dary Ducha Świętego: dar mądrości, dar rady oraz o siły dla nich, by potrafili z Bożą pomocą znaleźć dobre rozwiązanie tych problemów.

1. Pierwszy Czwartek Miesiąca – o godz. 1730 różaniec w intencji kapłanów, a o godz.1800 msza św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  2. Pierwszy piątek miesiąca – Msze święte:
  • w Czułówku w piątek o godz. 19.00 / spowiedź pół godz. wcześniej/
  • w Przegini w piątek o godz. 19.00. / spowiedź pół godz. wcześniej/
  • w Rybnejw piątek o godz. 18.00. / spowiedź od godz. 17.00 /
  • po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • w pierwszy piątek wieczorem kancelaria nieczynna
  • wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej – godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  1. Odpust parafialny na św. Kazimierza, głównego patrona parafii – w niedzielę 06.03.2020. Suma odpustowa o godz. 11.00. Sumę odprawi i kazanie wygłosi Ks. Edward Bąbol, proboszcz Parafii MB Różańcowej w Niepołomicach. Okazja do spowiedzi przed uroczystością odpustową rano i wieczorem, pół godziny przed Mszą świętą.
  2. Składka inwestycyjna w 162 kopertach wyniosła 21.790,00 zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!!!