XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021

• poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa
  • wtorek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  • sobota – święto św. Tomasza, apostoła
  • pierwsza niedziela lipca– rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie /święto/, adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Nabożeństwa Czerwcowe – w dni powszednie iw niedzielę po Mszy św.. Ostatnie w środę.
  2. Pierwszy Czwartek Miesiąca – o godz. 17.30 różaniec w intencji kapłanów, a o godz.18.00 msza św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  3. Pierwszy piątek miesiąca – Msze święte:
  • w Czułówku w piątek o godz. 19.00 / spowiedź pół godz. wcześniej/
  • w Przegini w piątek o godz. 19.00. / spowiedź pół godz. wcześniej/
  • w Rybnejw piątek o godz. 18.00. / spowiedź od godz. 17.00 /
  • w pierwszy piątek wieczorem kancelaria nieczynna
  • wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej – godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  • nie ma odwiedzin chorych. Do chorego wzywamy kiedy zachodzi niebezpieczeństwo śmierci.
  1. Nie ma Mszy o godz. 15.00 w Przegini Duchownej od przyszłej niedzieli przez okres wakacji.
  2. Składka inwestycyjna – z ubiegłej niedzieli, w 121 kopertach, wyniosła 13.150 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary!!!
  3. Zbiórka ofiar do puszek dla poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej – dzisiaj, po każdej Mszy św., przed kościołem.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego /sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery – 09.VII po południu i 10.VII do godz. 11.00 przy wejściu na starą plebanię.
  • Panom Bogdanowi i Piotrowi Rysiom za przygotowanie terenu pod ubikacje i parking
  • Panu Piotrowi Malikowi za naprawę nagłośnienia i stały nadzór
  • Państwu Litwickim za sprzątanie przy zabieraniu ołtarza głównego do konserwacji i renowacji.
  • Panu janowi Płanecie i Panu Organiście za sprawdzenie stabilności komina kościelnego.
  1. Życzymy błogosławieństwa Bożego podczas wakacji i zdrowia. Szczęść Bożę!