XIV NIEDZIELA ZWYKŁA   04.07.2021

1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie adoracja do wieczornej mszy. Zapraszamy wszystkich a szczególnie członków Róż Różańcowych. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
  • niedziela – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
  • różaniec – o godz.17.30
  • nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – po Mszy św.
  • składka na misje – w czasie Mszy
  • wymiana tajemnic – po Mszy i nowennie
  • Intencje na lipiec dla członków Róż Różańcowych:

abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji twórcami dialogu i przyjaźni.

– o Bożą opiekę i błogosławieństwo oraz pomoc świętych patronów dla remontu naszego kościoła.

1. Zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku pożaru w Nowej Białej wyniosła 9520 zł. Bóg zapłać!!!
  2. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę – 06-11.08.2021, zapisy w parafii w Liszkach, dokładna informacja w gablocie
  3. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego /sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery – 09.VII po południu i 10.VII do godz. 11.00 przy wejściu na starą plebanię.
  • Serdecznie dziękujemy! za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne.