XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.08.2021

• piątek– wspomnienie św. Moniki
  • sobota– wspomnienie św. Augustyna, biskupa o doktora Kościoła
  • niedziela – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  1. Kołu Gospodyń Wiejskich dziękujemy za organizację wyjazdu do Kalwarii i za udział w Procesji Zaśnięcia NMP. Dziękujemy wszystkim pielgrzymom.
  2. Składka inwestycyjna w kopertach, z ubiegłej niedzieli wyniosła 16.680 zł. i 100 euro w 172 kopertach. Na konto parafialne ofiarę złożyły 20 osoby w sumie 2550 zł. Razem 19.230 zł i 100 euro. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  3. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!
  4. Na cmentarzu trwają prace przy alejkach – przepraszamy za utrudnienia. Można dostrzec jak bardzo ważne jest trzymanie się wymiarów przy robieniu nagrobków.
  5. Ostatni tydzień wakacji – niech Bóg Was ochrania a Matka Boża opiekuje się Wami. Szczęść Boże!