XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2021

• piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  1. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2021/2022 – we wtorek 31.08.2021 o godz. 18.00
  • różaniec i nowenna do Matki Bozej Nieustającej Pomocy – 17.30
  • składka na misje – w czasie Mszy Św.
  • wymiana tajemnic – po Mszy i nowennie
  • Intencje na wrzesień dla członków Róż Różańcowych:

– abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego.

– za kapłanów, siostry zakonne pochodzące z naszej wspólnoty parafialnej,  za kapłanów, którzy w parafii aktualnie posługują – o Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne dary dla Nich, a także o nowe powołania do służby Ewangelii z naszej parafii.

1. Pierwszy Czwartek Miesiąca – różaniec w intencji kapłanów o godz. 17.30, a o godz.18.00 msza św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  2. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – w czwartek o godz. 19.30
  3. Pierwszy piątek miesiąca – Msze święte:
  • w Czułówku w piątek o godz. 19.00 / spowiedź pół godz. wcześniej/
  • w Przegini w piątek o godz. 19.00. / spowiedź pół godz. wcześniej/
  • w Rybnejw piątek o godz. 18.00. / spowiedź od godz. 17.00 /
  • w pierwszy piątek wieczorem kancelaria nieczynna
  1. Pierwsza Sobota Miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej – godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  2. Zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym – w niedzielę 5 września br., przed kościołem, po Mszach
  3. Dożynki w Rybnej – w niedzielę 2021-09-12. Msza Św. dziękczynna za zebrane zbiory o godz. 11.00.. Zapraszamy!
  • za zamontowanie rzutnika Panu Sołtysowi Mirosławowi Porębie
  • za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!