XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.2021

• wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • czwartek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  • sobota – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  1. Dzisiaj:
  • wspomnienie św. Najświętszego Imienia Maryi
  • rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania pod hasłem ”W blasku ojcostwa sw. Józefa”
  1. Spotkanie Wspólnoty Małżeństw w sobotę 18 września 2021 r. Rozpoczynamy Mszą św. w Kościele o godz. 18.00. Kontynuacja w domu pary prowadzącej. Formuła jest otwarta, to znaczy chętnie przyjmiemy nowe pary małżonków. Zapraszają Proboszcz Stefan Midor oraz małżeństwo Agata i Jacek Jarczyk
  2. Spotkanie rodziców dzieci z klas III-cich /pierwszokomunijnych/ – w sobotę o godz. 18.00. Najpierw Msza a po Mszy Św. krótkie spotkanie w kościele.
  3. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele w Rybnej. Zapraszam chłopców po trzeciej klasie, ale także młodszych i ich rodziców.
  4. Zbiórka do puszek na pomoc Afgańczykom – wyniosła 2001 zł Bóg zapłać!
  5. Dożynki w Rybnej – dzisiaj 2021-09-12. Msza Św. dziękczynna za zebrane zbiory o godz. 11.00. Zapraszamy!
  6. Przyjmowanie intencji w Czułówku i Przegini Duchownej w niedzielę 19.09.2021 po Mszy św.
  7. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – odbyło się w piątek 10.09.2021 o godz. 19.30. Zostały poruszone sprawy duszpasterskie i inwestycyjne. Szczegółowo został omówiony i uchwalony Regulamin cmentarza.
  8. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – rachmistrz dzisiaj na dożynkach, w parku Dworskim w Rybnej, w godz. 12.00 – 17.00. Zaprasza Wójt Gminy Czernichów
  9. Broszura „In Vitro. Za jaką cenę?” Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka do zabrania przy wejściu do kościoła. Zawiera odpowiedzi na istotne pytania związane z tą problematyką.
  10. Serdeczne podziękowania za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!