XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • czwartek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana
  1. Spotkanie rodziców młodzieży z klas VIII-ych /przygotowującej się do bierzmowania/ – w sobotę o godz. 18.00. Najpierw Msza a po Mszy Św. krótkie spotkanie w kościele.
  1. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele w Rybnej. Zapraszamy chłopców z młodszych klas ze Szkoły Podstawowej, Mogą przyjść nowi, których nie było na pierwszym spotkaniu.
  1. Serdeczne podziękowania za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!
  1. Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież – w najbliższą niedzielę 26.09.2021, po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek , która przeznaczona zostanie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w dekanacie i diecezji.