XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021

• poniedziałek – wspomnienie Wincentego a Paulo, kapłana
  • wtorek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • środa – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
  • piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  • sobota – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
  1. Przygotowanie do bierzmowania:
  • w Czułówku w poniedziałek 27.09.2021 7 o godz. 16.00 kl. 8 o godz. 16.30 w szkole
  1. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele w Rybnej. Zapraszamy chłopców z młodszych klas ze Szkoły Podstawowej, Mogą przyjść nowi, których nie było na pierwszym spotkaniu.
  2. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy: do odmawiania różańca w kościele i w domu.
  3. Pierwszy piątek miesiąca – Msze święte:
  • w Czułówku w piątek o godz. 19.00 / spowiedź od godz. 18.00/
  • w Przegini w piątek o godz. 19.00. / spowiedź od godz. 18.00/
  • w Rybnejw piątek o godz. 18.00. / spowiedź od godz. 17.00 /
  • w pierwszy piątek wieczorem kancelaria nieczynna
  • wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej – godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  • poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych – o godz. 17.30
  1. Procesja Różańcowa do pięciu ołtarzy – w najbliższą niedzielę po sumie. Z tej racji nie ma nabożeństwa różańcowego o 15.30.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami – w sobotę 02.10.2021 o godz. 17.30. Dzieci przynoszą różańce, które zostaną poświęcone. Różańce dzieciom kupują rodzice we własnym zakresie i wg uznania.
  3. Prasa katolicka – do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość oraz nowy miesięcznik dla najmłodszych „Staś”. Zachęcamy do zakupu i czytania.
  4. Dzisiaj Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież – po każdej Mszy św. możliwość złożenia ofiary do puszek , która przeznaczona zostanie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w dekanacie i diecezji.
  5. Zbiórka do puszek dla ciężko chorej Wiktorii – w niedzielę 10.2021, po każdej Mszy św., przed kościołem.
  • Serdeczne podziękowania za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!