XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.10.2021

• poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu / imieniny Pana Kościelnego, życzymy wszelkich łask od Boga i opieki Matki Bożej oraz św. Franciszka/
  • czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej
  • sobota – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
  • niedziela – XXI Dzień Papieski
  1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie adoracja do wieczornej mszy. Na adorację zapraszamy wszystkich a szczególnie członków Róż Różańcowych. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Procesja Różańcowa do pięciu ołtarzy – dzisiaj po sumie. Z tej racji nie ma  nabożeństwa różańcowego o 15.30.
  3. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i w kościele.
  • Msza św. w intencji wszystkich członków Żywego Różańca o godz. 18.00
  • składka na misje – w czasie Mszy
  • wymiana tajemnic – po Mszy i nowennie
  • Intencje na październik dla członków Róż Różańcowych:

aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

– za wszystkich tworzących Wspólnotę Różańcową w naszej parafii o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo, zaś życie wieczne w niebie dla tych, którzy zakończyli już swoją ziemską drogę.

1. Pierwszy Czwartek Miesiąca – o godz. 17.30 różaniec w intencji kapłanów, a o godz.18.00 msza św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  2. Za tydzień XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. W przyszłą niedzielę, podczas kwesty przy kościołach i w miejscach publicznych, będziemy mogli wesprzeć materialnie Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, to wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich pomnik wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
  3. Zbiórka do puszek dla ciężko chorej Wiktorii – dzisiaj 10.2021, po każdej Mszy św., przed kościołem.
  4. Przyjmujemy na wypominki – Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych /wypominki oktawowe/. Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach. Na drukach wyraźnie zaznaczamy rodzaj wypominków.
  5. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – w czwrtek 07.10.2021 o godz. 19.30
  • Serdeczne podziękowania za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!