XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021

• poniedziałek – wspomnienie św. Łukasza, ewangelisty, patrona służby zdrowia;
  • środa – uroczystość św. Jana Kantego , kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
  • piątek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego
  1. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i w kościele.
  2. Kwesta z Dnia Papieskiego wyniosła: 1970,80 i została wpłacona na konto fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
  3. Dzisiaj składka inwestycyjna w kopertach na inwestycje realizowane i planowane. Ofiarę można składać  także na konto parafialne. Bóg zapłać!
  4. Kwesta do puszek na dzieci Pani Ani Fili, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej – w niedzielę 24.10.2021 po każdej Mszy św., przed kościołem.
  5. Promocja książki Bartłomieja Wołyńca „Parafia p.w. św. Kazimierza w Rybnej. Zarys dziejów do 1945 r.” – w niedzielę 24.10.2021 o godz. 17.00 /po wieczornej Mszy św./. Możliwość nabycia książki za dobrowolną ofiarę. Serdecznie zapraszamy
  6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania /klasy 8/ – w piątek w kościele o godz. 18.30 /zaraz po Mszy św. wieczornej/
  7. Przyjmujemy na wypominki – zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych /wypominki oktawowe/. Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach.
  8. Wspólnota Małżeństwz parafii św. Kazimierza w Rybnej zaprasza na spotkanie w sobotę 23 października 2021 r. o godz. 19.00 w domu pary prowadzącej. Temat spotkania to: Bóg jest artystą! A ja kim jestem? Do zobaczenia!
  9. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele w Rybnej.
  10. Serdeczne podziękowania za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!