XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 07.11.2021

1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie adoracja do wieczornej mszy. Na adorację zapraszamy wszystkich a szczególnie członków Róż Różańcowych.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego – godz.. 15.00
  • Wypominki jednorazowe z różańcem – godz. 15.30
  • wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej /święto/
  • środa – wspomnienie św. Leona Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
  • czwartek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o Ojczyźnie.
  • piątek – św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • sobota – wspomnienie pierwszych męczenników Polski
  1. Kwesta na organizację Światowych Dni Ubogich – w niedzielę 14.11.2021 do puszek przed kościołem.
  2. Książka Bartłomieja Wołyńca „Parafia p.w. św. Kazimierza w Rybnej. Zarys dziejów do 1945 r.” – do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  3. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele w Rybnej.
  4. Msza Św. w intencji członków Róży Matki Bożej Pompejańskiej  – w środę 10.11.2021 o godz. 18.00
  • Serdeczne podziękowania za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Za naprawę nagrobka Brata Orionisty – pustelnika Panu Sławomirowi Kurajowi