VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2022

  1. Kalendarz Liturgiczny:
  • Poniedziałek – święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy
  1. Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1% podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Krakowska Caritas prowadzi ponad 40 placówek dla potrzebujących, pomaga też ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof.
  2. Spotkanie Wspólnoty Małżeństw parafii św. Kazimierza w Rybnej w niedzielę 20 lutego 2022 r. o godz. 18.00 w domu jednej z par małżonków. Temat spotkania to: Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, czyli porozmawiajmy o znaczeniu przysięgi małżeńskiej
  3. Składka inwestycyjna w kopertach – w najbliższą niedzielę 20.02.2022. Ofiary można składać w  kopertach na tacę podczas Mszy i na konto parafialne. Kontynuujemy renowację zabytkowych ołtarzy i obrazów oraz przygotowujemy miejsca gdzie maja stanąć. Przed nami bardzo poważne i wielkie prace: wymiana ogrzewania, kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej i wybudowanie sanitariatów. Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie i ofiarność.
  4. Podziękowania:
  • Serdecznie dziękujemy! za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne.