V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.04.2022

1. Gorzkie Żale – dzisiaj, w niedzielę o godz. 15.00. Składka na tym nabożeństwie na kwiaty do grobu Pańskiego.
  2. Droga Krzyżowa – od krzyża na Bednarzach – w piątek o godz. 19.00 dla wszystkich. O zabezpieczenie i organizacje prosimy OSP w Rybnej.
  3. Niedziela Palmowa za tydzień. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św., a na sumie procesja z palmami.
  4. Rekolekcje Parafialne:
  • trwały przez trzy kolejne niedziele Wielkiego Postu, dzisiaj ostatnia z tych niedziel
  • nauki rekolekcyjne na Mszach w Rybnej: 7.00, 9.00, 11.00 16.00 i na Gorzkich Żalach o godz. 15.00
  • rekolekcje głosił Edward Bąbol, proboszcz Parafii p.w. MB Różańcowej w Niepołomicach.
  • serdecznie dziękujemy za poprowadzenie tegorocznych rekolekcji i ubogacenie duchowe.
  1. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną. Nie odkładajmy spowiedzi świątecznej na ostatnią chwilę.
  • składka na misje – w czasie Mszy
  • wymiana tajemnic – po Mszy i nowennie
  • Intencje na kwiecień dla członków Róż Różańcowych:
  • za pracowników służby zdrowia
  • aby zaangażowanie pracowników służby zdrowia w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w krajach najuboższych, było wspierane przez rządy i lokalne wspólnoty.
  • o Bożą opiekę i błogosławieństwo oraz pomoc świętych patronów dla remontu naszego kościoła.
  1. Pierwszy Czwartek Miesiąca – o godz. 1730 różaniec w intencji kapłanów, a o godz.1800 msza św. w intencji członków Apostolstwa Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  2. Warsztaty tworzenia palm zgodnych z naszą tradycja lokalną – w sobotę 9.04. o godz. 16.00 w Domu Strażaka. Zapraszają Zdjęcia i Spacery po Rybnej oraz Koło Gospodyń Wiejskich.
  3. Konkurs palm – po Mszy św. o godz. 11.00. Palmy oceniane będą głównie za zgodność z tradycją w dwóch kategoriach wiekowych do 16 lat oraz od 16 lat. Nagrodami będą serwetki ręcznie zrobione przez nasze Rybniańskie koronczarki. Dla wszystkich dzieci, które przyjdą z palmami przygotowane będą drobne upominki. Zapraszamy do udziału w warsztatach jak i w konkursie.
  4. Serdeczne podziękowania:
  • za składane ofiary