NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17.04.2022

1. Dzisiaj najważniejsza i największa Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy – drugi dzień świąt. Porządek mszy św. niedzielny
  3. Z racji oktawy Zmartwychwstania w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  4. Dzisiaj składka inwestycyjna w kopertach. Już dzisiaj dziękujemy bardzo serdecznie za składane ofiary.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego.
  6. Nowenna do miłosierdzia Bożego – kwadrans przede Mszą Świętą wieczorną.
  7. Bierzmowanie:
  • we wtorek 26.04.2022 godz. 18.00
  • udzieli Ks. Bp Damian Muskus
  • próby: wtorek 19.04.2022 godz. 19.00, poniedziałek 25.04.2022 godz. 19.00 obecność konieczna
  • Spowiedź dla młodzieży, rodziców, świadków i krewnych – w piątek 22.04.2022 w godz.16.00 -18.00.
  • Za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego
  • Za posługę duszpasterską w parafii ks. kanonikowi ks. wikariuszowi Mariuszowi
  • Za liczny udział w Triduum Paschalnym
  • Za oprawę liturgiczną Triduum Paschalnego Panu Kościelnemu Panu Organiście, Szafarzom, Orkiestrze, Górnikom, Strażakom, Członkom Żywego Różańca, Bielankom, Harcerzom, Kołu Gospodyń Wiejskich, osobom niosącym baldachim, sztandary, feretrony, figury, obrazy, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwonkami.
  • Za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego ks. wikariuszowi Mariuszowi i Państwu Litwickim
  • Za przygotowanie i przebieg liturgii Triduum Paschalnego ks. wikariuszowi Mariuszowi
  • Za życzenia składane jakąkolwiek drogą i w jakikolwiek sposób; osobom i instytucjom
  • Za porządki w kościele i na cmentarzu Państwu Litwickim
  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!
  2. Życzenia:
  • Pan Jezus mówi nie bójcie się, nie lękajcie się. Jam zwyciężył świat. Życzymy radości, pokoju i optymizmu, które daje Zmartwychwstały Chrystus. Szczęść Boże!!!