NIEDZIELA  05.06.2022 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

NIEDZIELA  05.06.2022

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

• dzisiaj – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za pobożne odśpiewanie lub odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
  • poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła;
  • środa – wspomnienie św. Jadwigi, królowej
  • czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • sobota – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
  1. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Bożegow dni powszednie i w niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  2. Jubileusz 50-lecia kapłaństwa Ks. Kanonika Andrzeja Wąchały – dzisiaj 05.06.2022, na Mszy św. o godz. 11.00. Z tej okazji życzymy wszelkich potrzebnych łask od Boga. mocy Ducha Świętego i opieki Matki Bożej
  3. Spotkanie Wspólnoty Małżeństw– w sobotę 11 czerwca 2022 r. o godz. 19.00, w domu pary prowadzącej. Temat spotkania: Nierozerwalność małżeństwa. Zapraszamy!
  4. Spotkanie Grupy Apostolskiej – w sobotę 11.06.2022 o godz. 19.00. w salce katechetycznej. Zapraszamy młodzież z klas 7 i 8 oraz ze szkół średnich i zawodowych.
  5. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać