XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.10.2022

• wtorek – wspomnienie św. Łukasza, ewangelisty, patrona służby zdrowia;
  • czwartek – uroczystość św. Jana Kantego , kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
  • sobota – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego
  1. Nabożeństwa Różańcowe – pół godziny przed Mszą św., w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i w kościele.
  2. Dzisiaj XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy”. Możemy wesprzeć materialnie Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, pomnik wdzięczności św. Janowi Pawłowi II. Osoby z puszkami stoją przed kościołem.
  3. Składka inwestycyjna w kopertach Już teraz, serdecznie dziękujemy za składane ofiary.
  4. Kwesta dla ciężko chorego dziecka Mateusza z Raby Wyżnej, na przeszczep komórek macierzystychza tydzień, do puszek przed kościołem, po Mszy św.
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania /klasy 8/ – w piątek 21.102021 w kościele o godz. 18.30 /zaraz po Mszy św. wieczornej/
  6. Spotkanie scholi „Bielanki” – w sobotę 22.10.2022 o godz. 9.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki ze Szkoły Podstawowej, które kochają śpiewać
  7. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w sobotę o godz. 9.00 w kościele w Rybnej.
  8. Spotkanie Grupy Apostolskiej – w sobotę 22.10.2022 o godz. 19.00. w salce katechetycznej. Zapraszamy młodzież z klas 6, 7 i 8 oraz ze szkół średnich i zawodowych.
  9. Przyjmujemy na wypominki – zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze Święte za zmarłych w oktawie Wszystkich Świętych /wypominki oktawowe/. Druki na wpisanie imion zmarłych wystawione są na bocznych ołtarzach.
  10. Serdeczne podziękowania:
  • za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary złożone na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w dekanacie i diecezji kwesta wyniosła 530,- zł