XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.11.2022 Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.11.2022

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego, Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie odpust zupełny.
  • wtorek – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej, patronki organistów. Panu organiście i członkom Chóru Parafialnego z tej okazji życzymy wszelkich łask od Boga i opieki świętej patronki oraz zdrowia /zwłaszcza strun głosowych/. Szczęść Boże!
  • za tydzień I –sza Niedziela Adwentu /27.11.2022/. W tym dniu, Msza św. w intencji Ks. Kanonika, z okazji imienin, o godz. 11.00.
  1. Poświęcenie opłatków na stół wigilijny – dzisiaj na Mszy o 11.00. Zanoszone będą do Waszych domów od dnia jutrzejszego na tych samych zasadach jak w minionym roku. Rozpoczęcie od Rogatki.
  2. Świece Caritas – od przyszłej niedzieli do nabycia przed kościołem. Ofiary przeznaczone na pomoc dzieciom.
  3. Kwesta na organizację Światowych Dni Ubogich – z ubiegłej niedzieli wyniosła 1910,62 zł. Serdeczne Bóg Zapłać!
  4. Spotkanie kandydatów na ministrantów – w poniedziałek o godz. 16.00 w kościele w Rybnej.
  5. Spotkanie ministrantów – w poniedziałek o godz. 16.30 w kościele w Rybnej.
  6. Turniej Piłki Halowej zakończył się dla naszych lektorów i ministrantów zdobyciem 1, 2 i 3 miejsca. Gratulujemy!
  7. Prasa katolicka – do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela oraz dla dzieci Staś i Mały Gość Niedzielny.
  • za naprawę i wyczyszczenie pieca do ogrzewania kościoła oraz za prace elektryczne w kościele – Panu Sołtysowi Mirosławowi Porębie
  • za opiekę nad lektorami i ministrantami podczas treningu i Turnieju Piłki Halowej w Liszkach – Panu Tomaszowi Gerczakowi
  • za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne. Serdeczne dziękujemy!