IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024

1. Święto Ofiarowania Pańskiego – w piątek 02.02.2024,
  • Porządek Mszy: w Rybnej: 6.30, 9.00, 18.00;     w Przegini i Czułówku o godz. 19.00
  • poświęcenie gromnic na każdej Mszy św.
  • XXVIII Dzień Życia Konsekrowanego – składka na Zakony Kontemplacyjne
  • w czwartek i piątek wieczorem kancelaria nieczynna
  • środę – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  1. Pierwszy Czwartek Miesiąca – o godz. 1730 różaniec w intencji kapłanów, a o godz.1800 msza św. w intencji członków Apostolatu Modlitwy Margaretka i ich rodzin.
  2. Pierwszy piątek miesiąca – Msze święte:
  • w Rybnejw piątek o godz. 18.00. / spowiedź od godz. 17.00 /
  • w Czułówku w piątek o godz. 19.00 / spowiedź pół godziny wcześniej /
  • w Przegini w piątek o godz. 19.00. / spowiedź pół godziny wcześniej /
  • w pierwszy piątek wieczorem kancelaria nieczynna
  • odwiedziny chorych od godz. 9.00. Zgłoszenie chorych w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  1. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie adoracja do wieczornej mszy. Zapraszamy wszystkich a szczególnie członków Róż Różańcowych. Koronka do Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00
  2. Wizyta Duszpasterska zwana kolędą zakończona. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, gościnność i ofiarność. Bóg zapłać!!!
  3. Wizyta Duszpasterska dla osób chętnych, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie oraz dla osób niechcąco pominiętych:
  • w sobotę od godz. 14.00

zgłoszenia w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie

1. Poświęcenie świec i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych – sobota 03.02.2024 godz. 18.00
  • Serdecznie dziękujemy! za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne.