3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.03.2024

1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie adoracja do wieczornej Mszy Św.. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie członków Róż Różańcowych. Koronka do Miłosierdzia Bożego – o godz. 14.45
  2. Nabożeństwo do Matki Bożej Rybniańskiej – w poniedziałek 04.03.2024 po Mszy Świętej wieczornej
  • składka na misje – w czasie Mszy
  • Intencje na marzec dla członków Róż Różańcowych:
  • za współczesnych męczenników
  • aby osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem.
  • za przystępujących do sakramentu pokuty, o łaskę dobrej i owocnej spowiedzi świętej, oraz za spowiedników o dar cierpliwości, mądrości i roztropności dla nich.
  1. Pierwszy Czwartek Miesiąca – różaniec o godz. 17.30, Msza Św. w intencji członków Apostolatu Modlitwy Margaretka i ich rodzin. – o godz. 18.00
  2. Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 15.00. Składka na tym nabożeństwie na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Droga Krzyżowa:
  • dla dzieci z rodzicami, babciami i dziadkami – piątek godz. 17.00
  • dla dorosłych i młodzieży – Piątek godz. 18.30 / po Mszy/
  1. Odpust parafialny na św. Kazimierza, głównego patrona parafii – w niedzielę 10.03.2024. Suma odpustowa o godz. 11.00. Sumę odprawi i kazanie wygłosi Ks. Superior Bogdan Zapotoczny. Okazja do spowiedzi, przed odpustem, codziennie, pół godziny przed Mszą Św. poranną i wieczorną.
  2. Spotkanie ministrantów i lektorów – w środę, o godz. 19.00, w kościele
  3. Spotkanie scholi „Bielanki” – w sobotę o godz. 9.00 w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy
  4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej – w czwartek o godz. 19.30
  5. Pielgrzymka lotnicza do Rzymu i Sanktuariów we Włoszech 8–15.04.2024, organizatorem parafia w Czułowie, informacja i szczegółowy program do pobrania w zakrystii.
  6. Zebranie dla mieszkańców dotyczące nowych dotacji na wymianę pieców, pozyskania środków przed montażem, dopłat do paneli oraz termomodernizacji budynku – jutro /w poniedziałek/ o godz. 18.00 w remizie OSP Rybna
  • za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!!!
  • za udział w pogrzebie brata Ks. proboszcza, Ks. Krzysztofa Midora