XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 25.11.2018

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 25.11.2018

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego, Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie odpust zupełny.
  • piątek – święto św. Andrzeja Apostoła. Imieniny Ks. Kanonika. Z tej okazji życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia. Pamiętajmy o solenizancie w modlitwie.
  1. Msza Święta w dni powszednie wieczorem – bez zmian, o godz. 18.00.
  2. Msza Św. za zmarłych górników – 11.2018 o godz. 18.00
  3. Msza Św. dziękczynna z prośbą i bł. Boże i zdrowie dla górników i ich rodzin – 12.2018 o godz. 12.00
  4. Pierwsza Sobota Miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej – godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  5. Ze względu na zagrożenie życia, zdrowia i mienia, kontynuowana jest pielęgnacja i usuwanie drzew na cmentarzu. Za zanieczyszczenia z tym związane serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie.
  • Za kolejny etap pielęgnacji i usuwania drzew na cmentarzu w dniu wczorajszym tj.24.11.2018, OSP w Rybnej
  • Za obiady Państwu Malik
  • Panu Janowi Palusowi za samochód i dźwig przy demontażu krzyża na cmentarzu
  1. Kwesta na Światowy Dzień Ubogich – do puszek, z ubiegłej niedzieli, wyniosła 2169 zł i została wpłacona na wskazane konto. Bóg zapłać! Buduje ta wrażliwość serc.
  2. Odwiedziny chorych w grudniu odbędą się –w sobotę 12.2018
  3. Przygotowanie do bierzmowania:
  • Spotkanie wszystkich uczniów klas 8 i 3 gimnazjum w sobotę o 18.00
  • Spotkanie dla klas 7 w Przegini Duchownej w poniedziałek o 14.30