Spotkania młodzieży

„Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach waszego życia. Liczę na was. Liczę na wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi. Znałem młodzież polską i nie zawiodłem się nigdy na niej. Świat was potrzebuje. Potrzebuje was Kościół. Przyszłość Polski od was zależy. Budujcie i umacniajcie na polskiej ziemi cywilizację miłości” (św. Jan Paweł II, Poznań, 03.06.1997).

Wszystkich chętnych o młodym duchu zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach formacyjnych, które odbywają się co dwa tygodnie w naszej parafii (w piątek lub sobotę wieczorem). Zainteresowani mogą kontaktować się przez skrzynkę mailową: kontakt@parafiarybna.pl