NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21.04.2019

1. Dzisiaj najważniejsza i największa Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy – drugi dzień swiąt. Porządek mszy św. niedzielny
  3. Dzisiaj składka inwestycyjna w kopertach na inwestycje realizowane. Bóg zapłać.
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przedstawienie wielkanocne „Mojżesz” po Mszy o godz. 16.00
  5. Planowana pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia( piątek i sobota) Wyjazd  w piątek o godzinie 5.00 rano. Spotykamy się przed kościołem. Proszę o punktualne przybycie.
  6. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami – w sobotę 27.04.2019 o godz. 18.00. Dzieci otrzymają poświęcone modlitewniki.
  • Za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego
  • Za spowiedź w parafii i poza parafią ks. kanonikowi ks. wikariuszom
  • Za liczny udział w Triduum Paschalnym
  • Za oprawę liturgiczną Triduum Paschalnego Panu Kościelnemu Panu organiście, szafarzom, orkiestrze, górnikom, strażakom, członkom Żywego Różańca, Bielankom, harcerzom, Kołu Gospodyń Wiejskich, osobom niosącym baldachim, sztandary, feretrony, figury, obrazy, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom z dzwonkami.
  • Za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego ks. wikariuszom i osobom pomagającym
  • Za przygotowanie i przebieg liturgii Triduum Paschalnego ks. wikariuszom: Ks. Arturowi i Ks. Mariuszowi
  • Za życzenia składane jakąkolwiek drogą i w jakikolwiek sposób; osobom i instytucjom
  • Za porządki w kościele i na cmentarzu Państwu Litwickim i osobom wspomagającym
  • za wywóz odpadów Panu Bogdanowi Ryś z synem Piotrem
  1. Życzenia:
  • Niech Chrystus Zmartwychwstały otworzy nasze oczy i serca, aby każdy z nas dostrzegał codzienne znaki Jego serdecznej bliskości i żywej obecności. Radości płynącej ze Zmartwychwstania. Szczęść Boże.