Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego – kończy ono Okres Bożego Narodzenia, choć tradycyjnie śpiewać będziemy kolędy do święta Ofiarowania Pańskiego /02.02.2022/
  2. Kolędowanie Parafialne dzisiaj 09.01.2022 po Mszy o godz. 16.00. Organizatorem Orkiestra OSP z Rybnej i Chór Parafialny. Serdecznie zapraszamy
  3. Spotkanie Wspólnoty Małżeństwz parafii św. Kazimierza w Rybnej  – w niedzielę 16 stycznia 2022 r. o godz. 18.00 w domu pary prowadzącej. Temat spotkania to: „Czy to dobrze, żeby mężczyzna był sam?”
  1. Kolęda dla ministrantów – za tydzień przed kościołem do puszek będzie można złożyć ofiarę dla ministrantów. To tegoroczna forma podziękowania za całoroczną służbę przy ołtarzu.
  2. Spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów – w poniedziałek 10.01.2022 o godz. 17.00 w kościele.
  3. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” – kartonowe pudełko na 12 płyt Biblii Audio. Za tydzień kolejna płyta: Księga Rodzaju i Księga Wyjścia.
  4. Do zabrania Książka „Odeszli do wieczności” poświęcona Księżom Orionistom, którzy w naszej parafii przez wiele lat duszpasterzowali.
  5. Serdecznie dziękujemy!
  • za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne.
  • za ofiary kolędowe składane w kopertach podczas składki i na konto parafialne