XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.08.2020

• czwartek– wspomnienie św. Moniki
  • piątek– wspomnienie św. Augustyna, biskupa o doktora Kościoła
  • sobota – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  1. Decyzją Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Artur Gielata został mianowany wikariuszem Parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie – Prądniku Czerwonym, z możliwością kontynuacji rozpoczętych studiów. Za 4 – letnią posługę w Parafii Św. Kazimierza w Rybnej bardzo dziękuję. Życzę błogosławieństwa Bożego i sukcesów naukowych. Msza Św. dziękczynno – pożegnalna w środę o godz. 18.00.
  2. Składka inwestycyjna w kopertach, z ubiegłej niedzieli wyniosła 21.120 zł. i 50 euro w 228 kopertach. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  3. Grupa Apostolska organizuje wakacyjne spotkania dla dzieci „W świat z Maryją”. Ostatnie  spotkanie w najbliższą środę  08. o godz. 10.00 pod stara plebanią. Zajęcia odbędą się w terenie przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa. Bliższe informacje na stronie parafii oraz gablocie. Zapisy – Pani Anna Fila.
  4. W dniach 29-30 sierpnia w godz. 11 – 18 i 11-15  w Lewiatanie na I piętrze odbędzie się wystawa My Rybnianie i nasze pasje połączona z licytacją prac na rzecz chorego Mateusza Ryszki. Serdecznie zapraszają Zdjęcia i Spacery po Rybnej i Halma Lewiatan w Rybnej.
  5. Stanisława Malik i Zdjęcia i Spacery po Rybnej ogłaszają konkurs Napisz historię dla wnuka – 3 najlepsze prace zostaną zamieszczone w książce  – albumie o Rybnej. Szczegóły na stronie fb Zdjęcia i Spacery po Rybnej lub Kingi Kurlit-Heller. Zapraszam
  6. Ostatni tydzień wakacji – niech Bóg Was ochrania a Matka Boża opiekuje się Wami. Szczęść Boże!