XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.11.2019

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.11.2019

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego, Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie odpust zupełny.
  • sobota – święto św. Andrzeja Apostoła. Imieniny Ks. Kanonika. Z tej okazji życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia. Pamiętajmy o solenizancie w modlitwie. Msza św. w intencji Ks. Kanonika w niedzielę 01.12.2019 o godz. 11.00.
  • za tydzień I –sza Niedziela Adwentu
  1. Kwesta z okazji Światowego Dnia Ubogich – dzisiaj, do puszek można złożyć ofiarę  na biednych i bezdomnych.
  2. Dzisiaj w „Gościu niedzielnym” – kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na 2020 r., a w najnowszym „ Małym Gościu” – lampion roratni do samodzielnego złożenia.
  3. Pielgrzymka do Francji i Hiszpanii – organizuje Ks. Artur, termin 1-9 lipca 2020, koszt – 2850 zł. zapisy do 15 grudnia, szczegóły w gablocie i u Ks. Artura