Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego 27.01.2020  Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego 27.01.2020

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Kalendarz Liturgiczny:
  • Dzisiaj – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
  • Nabożeństwo na zakończenie roku – w czwartek o godz. 17.00 a następnie o godz. 18.00 Msza Św.
  • Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – w piątek 01.01.2019 porządek Mszy Św. niedzielny.
  1. Pierwsza Sobota Miesiąca i wyjątkowo zmiana tajemnic różańcowych.
  • wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Matce Bożej – godz. 17.30. Po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  • Intencje na styczeń dla członków Róż Różańcowych:

– Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich.

– Módlmy się, o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Bożej Rodzicielki dla wszystkich Parafian na cały rozpoczynający się rok 2021

1. Składkę inwestycyjną – w kopertach i na konto złożyło 180 osób i wyniosła 16.810 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać !!!
  2. Serdecznie dziękujemy! za ofiary składane na utrzymanie parafii, w kościele, w kancelarii i na konto parafialne.