III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03.2021

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03.2021

  1. Dzisiaj Odpust Parafialny na św. Kazimierza, głównego patrona parafii. Msze Św. odprawia i kazania głosi Ks. Edward Bąbol, proboszcz Parafii Matki Bożej Różańcowej w Niepołomicach. Suma odpustowa o godz. 11.00, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Św. Kazimierza.
  2. Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 15.00. Składka na tym nabożeństwie na kwiaty do grobu Pańskiego.
  3. Droga Krzyżowa:
  • Piątek godz. 17.00 dla dzieci z rodzicami, babciami i dziadkami
  • Piątek godz. 18.30 / po Mszy/ – dla dorosłych i młodzieży
  1. Misje Święte – planowane od 5-tej niedzieli Wielkiego Postu, ze względu na pandemię, zostają przeniesione na Wielki Post 2022 roku. Misje miał prowadzić i poprowadzi, dzisiejszy kaznodzieja, Ks. Edward Bąbol wraz Ks. Marcinem Rozmusem.
  2. Kwarantanna na plebanii – do piątku 12.03.2021. Kancelaria nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny. Wszystkie przyjęte intencje Mszy Św. są odprawiane zgodnie terminem, tylko niektóre, na plebanii. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.
  3. Podziękowania:
  • za odprawione msze Św. i wygłoszone kazania oraz za ogromną życzliwość dziękuję Ks. Proboszczowi Edwardowi Bąbolowi.
  • za ofiary składane na tacę, na konto parafialne i przy innych okazjach. Serdeczne Bóg zapłać!!!